PROJEKTY GOTOWE

Fotolia_3089999_XL (Medium)

Współpracujemy z czołowymi na rynku biurami projektowymi i architektonicznymi, oferującymi wykonane przez siebie projekty typowe i powtarzalne.

Nasze biuro, na życzenie klienta, dokonuje w jego imieniu, zakupu projektu od projektanta pierwotnego.

Dodatkowo oferujemy fachowe bezpłatne porady, udzielane przez doświadczonego projektanta lub architekta przy  wyborze odpowiedniego projektu.

Pomagamy dopasować projekt do konkretnej działki budowlanej, uwzględniając jej kształt i położenie, ekspozycję wobec słońca we wszystkich porach roku i w stosunku do stron świata oraz jej otoczenia.

Wykonujemy przystosowanie wybranego przez inwestora projektu do warunków miejscowych oraz przygotowujemy kompletną dokumentację projektową (projekt budowlany),

a w niej  uzgodnienia z wymaganymi innymi dokumentami (np. MPZP), uzyskujemy dla inwestora, działając w jego imieniu, warunki techniczne od gestorów dostępnych przy działce sieci, projekt budowlany wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

 W naszym biurze posiadamy do dyspozycji klientów katalogi kilkunastu biur lub pracowni projektowych i architektonicznych oferujących projekty typowe.

Jesteśmy przedstawicielami lub współpracownikami tych biur projektowych.

W przypadku zakupu za naszym pośrednictwem projektu typowego udzielamy rabatu w wysokości 100 zł w stosunku do ceny podawanej przez autora projektu typowego.

Istnieje możliwość zakupu wybranego projektu gotowego pochodzącego z  dowolnej pracowni architektonicznej, drogą wysyłkową, „za pobraniem”.

Zapraszamy do zakupu projektów.

6 (Medium)